Regulamin

Ośrodek Wypoczynkowy Mewa
Regulamin
DANE FIRMY: DORADO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław, NIP: 8971851495

 

REGULAMIN REZERWACJI I WYNAJMU DOMKÓW i APARTAMENTÓW

 1. Regulamin określa warunki na jakich dokonywany jest krótkoterminowy najem Domków/Apartamentów.

 1. Dokonanie rezerwacji Domków/Apartamentów on-line (m.in. za pośrednictwem witryny internetowej www.mewa.nysa.pl, booking.com itp.) przez wiadomości e-mail lub telefonicznie jest równoznaczne z zapoznaniem się przez Klienta z Regulaminem oraz akceptacją postanowień Regulaminu. Regulamin dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.mewa.nysa.pl.

 1. Wynajem Domków/Apartamentów ma charakter wyłącznie krótkoterminowy i nie służy zaspokajaniu stałych potrzeb mieszkaniowych Klientów, a pobyt Klienta ma charakter jedynie przejściowy tj. wypoczynkowy lub turystyczny i w takim celu zawierana jest umowa najmu, w związku z czym do stosunku tego nie znajdują zastosowania przepisy Ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego. OW MEWA nie oferuje Domków/Apartamentów celem korzystania z nich w celach zaspokajania stałych potrzeb mieszkaniowych Klientów.

 1. Umowa dotyczy wyłącznie krótkoterminowego najmu Domków/Apartamentów celach wypoczynkowych lub turystycznych.

 1. Aby otrzymać Fakturę VAT dane do faktury należy podać niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji przesyłając je na adres mailowy mewanysa@gmail.com.

 1. Domki/Apartamenty wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 16.00 a kończy w dniu wyjazdu do godz. 10.00.

 1. Zameldowanie w dniu przyjazdu polega na tym, że po całkowitym opłaceniu pobytu, Klient otrzymuję mailem lub sms kod do sejfu w którym jest klucz do Domku/Apartamentu.

 1. Opłata za pobyt jest pobierana z góry najpóźniej w dniu przyjazdu za określoną ilość noclegów.

 1. Na terenie Apartamentów i Domków obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych, złamanie zakazu jest równoznaczne z karą umowną 500,00 zł.

 1. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość OW Mewa powinien zgłosić kierownikowi obiektu. Życzenie przedłużenia pobytu nie wiąże OW Mewa i może być spełnione w miarę istniejących możliwości.

 1. Opłata za pobyt psa wynosi 30 zł za 1 dobę, w tym celu konieczne jest wcześniejsze uzgodnienie pobytu psa.

 1. W szafie jest dodatkowa pościel, użycie jej jest płatne 50zł.

 1. W apartamencie nr. 8 na tarasie jest Jacuzzi, na zamówienie płatne dodatkowo 200zł.

 1. Udostępniamy grill, płatny 50zł. za cały pobyt. Można grillować tylko w wyznaczonych miejscach. Nie można używać własnego grilla.

 1. Żelazko można bezpłatnie wypożyczyć, w tym celu proszę o informację przy rezerwacji lub co najmniej dzień wcześniej.

 1. Ręczniki są na zamówienie w tym celu proszę o informację przy rezerwacji lub co najmniej dzień wcześniej. płatne 10 zł. /1 szt.

 1. OW Mewa zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do kierownika obiektu.

 1. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w apartamentach/domkach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.

 1. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00.

 1. Po godzinie 22.00 na terenie obiektu OW Mewa nie mogą przebywać osoby odwiedzające naszych gości.

 1. Kaucja 500 zł. pobierana jest w dniu przyjazdu gotówką ale tylko W przypadku rezerwacji na imprezy okolicznościowe, kawalerskie, urodziny itp. zwrotna w dniu wyjazdu.

 1. Używanie parasoli słonecznych: zawsze na noc, czy podczas wiatrów, opadów deszczu należy zwinąć parasol, zabezpieczyć poprzez spięcie gumką załączoną do parasola. Przy w/w zdarzeniach parasol może porwać wiatr (często to się zdarzało) i go zniszczyć. Za szkody odpowiada najemca.

 1. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.

 1. Nasi Goście mogą korzystać z plaży przy ośrodku bezpłatnie, wystarczy przy kasie powiedzieć, że jest się gościem Ośrodka Mewa.

 1. Zdanie domku polega na tym, że ma być zwrócony w podobnym stanie w jakim go przyjęto: umyte naczynia i nie pozostawione na blacie/wyjęte ze zmywarki, przeliczony stan przyjętych naczyń, wyniesione śmieci - zmieszane i sortowane.

 1. Domek/Apartament ma swoje wyposażenie, które w dniu wyjazdu musi znajdować się w danym domku/apartamencie, co oznacza, że jeżeli była potrzeba pożyczenia/przeniesienia wyposażenia danego domku/apartamentu, musi owo wyposażenie wrócić na miejsce.

 1. Proszę nie zostawiać jedzenia w domkach/apartamentach.

 1. Drzwi do Domku/Apartamentu należy zamknąć a klucz włożyć do sejfu i przekręcić kombinację szyfru.

 1. Płatności/Rezerwacja/Zadatek: Rezerwacja jest potwierdzona/skuteczna w momencie wpłacenia bezzwrotnego zadatku 30%, w przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

 1. Płatności/Płatność końcowa: Pozostałą kwotę należy wpłacić przelewem 30 dni przed przyjazdem (dotyczy odległych rezerwacji), a w innych przypadkach co najmniej 3 dni przed przyjazdem.

 1. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.

 1. Reklamacje prosimy zgłaszać telefonicznie +48 604 958 000 lub pocztą elektroniczną na adres: mewanysa@gmail.com, termin rozpatrzenia do 14 dni roboczych.

 

DANE DO PRZELEWU:

DANE FIRMY: DORADO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,

ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław,

NIP: 8971851495

Tel.: +48 604 958 000

E-mail: mewanysa@gmail.com

Web: www.mewa.nysa.pl

 

Nazwa Banku: ING BANK ŚLĄSKI

IBAN: 54 1050 1490 1000 0090 3222 7622

SWIFT: INGBPLPW

Tytuł wpłaty:

Imię Nazwisko rezerwującego/Firma ……………….

Rezerwacja nr.: ………………….. termin rezerwacji……………………

© OW Mewa 2022